طراحی انواع وبسایت برای شما با امکانات متنوع و پشتیبانی تمام وقت و هوشمند

وبسایت فروشگاهی

معمولا یکی از پر متقاضی ترین دسته بندی و جذاب ترین آنها دسته بندی فروشگاهی میباشد . شما در فروشگاه خود میتوانید فایل ، محصول فیزیکی ، کد لایسنس و یا حتی خدمات زماندار و اشتراکی نیز بفروشید . فروشگاه های اینترنتی بدلیل پیچیدگی کانفیگ و سنگین بودن سورس آنها نیازمند هاست و یا سرور های قوی برای راه اندازی هستند.

وبسایت استاتیک (صفحه خام Html)

با این گونه وبسایت ها شما سرعت لود صفحات شما به کمتر از دو ثانیه خواهد رسید ولی نمیتوانید متغیر ها را لحاظ کنید و بعنوان مثال مانند وردپرس پست ارسال کنید و یا تولید محتوا انجام بدهید. ویرایش ها در این سیستم تماما توسط توسط ویرایش کد ها انجام میشود .

وبسایت شرکتی

وبسایت های شرکتی معمولا چند منظوره هستند ، عده ای از شرکت ها تنها محصولات و خدمات خود را معرفی میکنند ، عده ای از شرکت ها هم علاوه بر معرفی خدمات ، محصولات و فروشگاه هم به سایت خود اضافه میکنند که این موارد پیچیدگی و سنگینی سورس های این شرکت ها را افزایش میدهد.

وبسایت شخصی / خبری / وبلاگی

وبسایت های شخصی شامل صفحات خاصی برای معرفی فرد و رزومه های فرد میباشد . وبسایت های خبری دارای امکانات پویا و خاصی میباشد که برای تولید محتوا مناسب باشد و همچنین وبسایت های خبری به جهت بازدید های فراوان لازم است بر روی هاست یا سرور هایی با ترافیک بالا نصب و راه اندازی شوند برعکس سایت های وبلاگی