راهنمای خرید یوسی پابجی

در این آموزش قصد داریم شیوه ی خرید یوسی پابجی را به شما نشان دهیم تا بتوانید به راحتی خرید خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

1. در ابتدا لازم است از طریق صفحه اصلی (بخش ثبت نام) عضو سایت شوید. سپس توسط شرکت در سریع ترین زمان ممکن احراز هویت شده و تایید می شوید.

2.  در این بخش می توانید پس از ورود به پنل کاربری خود، از طریق ورود به منوی فروشگاه > مالی > واریز، اقدام به شارژکیف پول خود کنید و پس از انتخاب درگاه و پرداخت مبلغ مورد نظر فاکتور خرید موفق به شما نشان داده می شود و می توانید به صفحه کاربری خود بازگردید. همچنین می توانید بدون انجام این قسمت در انتها وجه خرید خود را پرداخت نمایید.

3. در صفحه اصلی از طریق قسمت خدمات تنست، بخش یوسی پابجی موبایل را انتخاب کنید. در این صفحه می توانید بسته ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و کلید "سفارش دهید" را کلیک کنید.

4.  در این قسمت لازم است آیدی عددی خود را وارد کنید و اگر نیاز به واریز فوری (VIP) دارید تیک این قسمت را فعال نمایید. سپس کلید "ادامه" را کلیک کنید.

5.  در صفحه ی "بازبینی مجدد و پرداخت نهایی می توانید جزئیات صورت حساب را مشاهده کنید، اگر کد تخفیف دارید آن را در این قسمت وارد کرده و سپس دکمه "تسویه حساب" را کلیک کنید.

6. درصورتی که قبلا ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری خود باشید، می توانید به انتخاب درگاه "تکمیل سفارش" را انجام دهید.

7. در صورتی که در کیف پول خود به میزان کافی پول داشته باشید، باکسی با عنوان "اعتبار قابل استفاده" به شما نشان داده می شود که می توانید پرداخت را از طریق آن انجام دهید.

8. پس از پرداخت به یکی از روش های بالا، فاکتور پرداخت موفق به شما نمایش داده می شود. در این مرحله بایستی منتظر تایید سفارش و واریز یوسی به آیدی بازی خود بمانید. می توانید از طریق منو > سفارشات > پیگیری سفارشات وارد لیست شوید و وضعیت سفارش خود را بررسی نمایید.

9. وضعیت سفارش شما یکی از سه حالت زیر می باشد:

 معلق: سفارش معلق به 2 معنی می باشد. یا شما پرداخت موفق داشته اید که در این صورت کار شما در دست کارشناس مربوطه می باشد اما یوسی هنوز به کاربری شما واریز نشده است و به زودی انجام خواهد شد.

و اگر پرداخت موفق نداشته اید یا هنوز اقدام به پرداخت نکرده اید، سفارش شما پس از یک روز کاری لغو خواهد شد.

فعال: در صورتی که این وضعیت را مشاهده می کنید سفارش شما تکمیل شده است و یوسی به حساب کاربری بازی شما ریخته شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

لغو شده: در صورتی که پس از یک روز صورت حساب سفارش خود را پرداخت نکنید سفارش شما به وضعیت لغو شده در خواهد آمد. 

  • 5 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

دانلود بازی پابجی موبایل PUBG Mobile 0.18.0 + فایل نصبی + دیتا + iOS

تمامی این مقاله از وب‌سایت اصلی "Steamdev.ir" برداشته شده است. برای مراجعه به مقاله‌های دیگر به...